آخرین مقالات

0 تا 100 ایمپلنت دیجیتال دندان + مزایا و قیمت ایمپلنت دیجیتال دی 1402🦷

ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال یکی از شیوه های جایگذاری دندان است که می تواند یکی از گزینه های عالی برای افرادی که دندان خود را از دست داده اند؛ به شمار رود. خرابی دندان یک مسئله بسیار شایع در جوامع امروزی شده است.

در گذشته با خراب شدن یا از بین رفتن دندان از دندان های پروتزی متحرک استفاده می کردند. این نوع دندان ها متحرک بودند و بعد از مدتی هنگام غذا خوردن یا حرف زدن، حرکت کرده و یا تولید صدا می کردند.

اما امروزه کاشت دندان به صورت ایمپلنت یعنی کاشت دندان در استخوان فک به وسیله جاگذاری و فیکس دندان در آن صورت می گیرد. یکی از انواع ایمپلنت ها، ایمپلنت دیجیتال است.

رزرو وقت مشاوره و معاینه رایگان

برای ویزیت و معاینه رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان شماره تماس خود را بگذارید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ایمپلنت دیجیتال دندان چیست؟

وقتی شما دندانی را از دست داده اید؛ می توانید از روش درمانی ایمپلنت دیجیتال برای جایگذاری دندان استفاده کنید.

این روش بسیار طبیعی است و برخلاف روش سنتی، می توان با آن تمام مواد غذایی را میل کرد. در این روش با استفاده از ابزارها، نرم افزارها و تصاویر سه بعدی اطلاعاتی از دندان به دست می آید.

با استفاده از عکس های گرفته شده، کوچکترین برش روی لثه زده می شود و پایه ایمپلنت در استخوان فک فیکس می شود. بعد از گذشت مدتی جایگذاری و کاشت دندان روی پایه ایمپلنت صورت می گیرد.

گردش کار دیجیتال در کاشت ایمپلنت دیجیتال به اینگونه است که به کمک رایانه، طیف وسیعی از مراحل باعث تولید یک طرح مجازی سه بعدی با پروتز و سپس انتقال توسط راهنما و پروتکل جراحی به دهان بیمار منتقل می شود.

جراحی ایمپلنت دیجیتال مانند ایمپلنت با دست، یک روش قابل اعتماد و دقیق است. با این وجود گاهی خطاهایی دارد که با انتخاب پزشک مجرب این خطا نزدیک به صفر می رسد.

این روش بر مبنای دندان هر فرد طراحی می شود. ایمپلنت ها در این روش بر اساس داده های ورودی کامپیوتر ساخته می شوند و دست پزشک در این پروسه دخالتی ندارد.

در این روش درد و خونریزی کمتر است و نیازی به بخیه ندارد. چرا که با استفاده از این شبیه سازی سه بعدی، تمام جوانب کاشت دندان توسط متخصص بررسی شده و کمترین اشتباه صورت خواهد گرفت.

ایمپلنت دیجیتال

میخوام بیشتر بدونم: ایمپلنت آلمانی icx آی سی ایکس

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که از سوی مراجعه کنندگان پرسیده می شود این است که ایمپلنت دیجیتال دندان چیست؟ در این بخش به پاسخ این پرسش می پردازیم.

این ایمپلنت یکی از تکنولوژی های پیشرفته دنیای امروز در دندان پزشکی محسوب می شود. جراحی ایمپلنت دیجیتال (که به آن جراحی ایمپلنت ناوبری دیجیتال نیز گفته می شود) از یک شبیه سازی سه بعدی رایانه ای برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصبی استفاده می کند.

با استفاده از این اطلاعات، یک دندانپزشک معتبر زیبایی قادر به برنامه ریزی جراحی با حداقل برش خواهد بود.

از آنجا که عمل جراحی ایمپلنت دندان دیجیتال در ایجاد کوچکترین برش ممکن متمرکز است، درد به طور قابل توجهی در مقایسه با جراحی ایمپلنت سنتی کمتر است.

جراحی ایمپلنت دیجیتال یا هدایت دیجیتال یک روشی است که با کوچکترین برش در لثه، عمل کاشت ایمپلنت با سرعت زیادی انجام می شود.

این روش باعث افزایش استحکام چندین برابری ایمپلنت دندانی و همچنین افزایش زیبایی طبیعی دندان می شود. در روش سنتی شما مجبور هستید بین یک تا 7 جلسه به دندانپزشک مراجعه کنید. اما در روش نوین، پزشک با این که چندین جلسه روی ایمپلنت کار می کند، نیازی به حضور فیزیکی شما در مطب نیست.

در حین انجام عمل دندانپزشکی، یک راهنمای دقیق بر روی دندان های شما نصب می شود تا اطمینان حاصل شود که آسیبی به عصب یا دندان های اطراف وارد نمی شود.

این راهنما همچنین به دندانپزشکان کمک می کند تا برش هایی دقیق و در عین حال کوچک، برای کاشت ایمپلنت دندان ایجاد کنند.
همانطور که می توانید تصور کنید، فناوری به کار رفته در ایمپلنت های دیجیتال امکان قرارگیری دقیق پروتز دندان را دارد. بنابراین یک گزینه عاقلانه برای سرمایه گذاری در هزینه کاشت دندان دیجیتال است.

ایمپلنت دیجیتال در تهران

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران

قیمت ایمپلنت دیجیتال بین رنج قیمتی 12 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان متغیر است و  با توجه به برند ایمپلنت و شرایط شخص قیمت ها تغییر می کند.  قیمت ایمپلنت دیجیتال در مقایسه  با دیگر ایمپلنت به خاطر  وجود تجهیزات پیشرفته و همچنین متخصص حرفه ای با عکس های خاص بالاتر است.

همانطور که می‌دانید ایمپلنت دیجیتال یکی از روش‌های مدرن و پیشرفته ایمپلنت در حوزه دندانپزشکی است. در صورتی که دندان‌های ناحیه جلوی فک را از دست داده‌اید؛ می‌‌بایست از ایمپلنت دیجیتال برای جایگزینی آن‌ها استفاده کنید.

با توجه به این‌که دندان‌ها احتیاج به تراکم استخوانی کافی برای کاشت ایمپلنت دارند، بنابراین ایمپلنت دیجیتال به صورتی طراحی شده است که شما پس از ایمپلنت به راحتی قادر هستید که صحبت کنید و غذا بخورید.

اما ممکن است قیمت ایمپلنت دیجیتال کمی از ایمپلنت معمولی بالاتر باشد. می‌بایست بدانید در صورتی که ایمپلنت به روش دیجیتال را انتخاب کنید، در هزینه‌ها صرفه جویی کرده‌اید. زیرا که این روش نوعی سرمایه گذاری می‌شود.

با وجود روش‌های این‌چنین در حوزه ایمپلنت، دیگر تا سال‌های سال احتیاجی به ترمیم ایمپلنت‌ها و صرفه هزینه اضافی ندارید. هزینه ایمپلنت دیجیتال در برابر کاهش هزینه‌های جانبی و ترمیم بسیار ناچیز است، بنابراین شما با خیال راحت ایمپلنت دیجیتال را انتخاب کنید.

همچنین از دیگر مزیت‌های این روش می‌توان به زمان کوتاه کاشت ایمپلنت اشاره کرد. در صورتی که به دلیل هزینه‌های پایین ایمپلنت به دندانپزشک کم تجربه مراجعه کنید، عوارضی برایتان در بر دارد.

عفونت‌های شدید و غیر قابل جبران از عوارض ناشی از ایمپلنت ارزان است. به این نکته توجه کنید که دلیل بالا بودن هزینه ایمپلنت دیجیتال، کیفیت بالای این روش بوده به همین دلیل کسانی که به دنبال ایمپلنت با کیفیت و با دوام طولانی هستند، این روش را انتخاب می‌کنند.

مقاله مرتبط: مراحل قالب گیری ایمپلنت

ایمپلنت دیجیتال در تهران

به کارگیری فناوری پیشرفته در تشخیص، برنامه ریزی درمان و ارائه بهترین روش درمان از جمله کاشت ایمپلنت دیجیتال در بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال دندان انجام میشود.

به کار گیری روش های دیجیتال به خصوص در مراکز دندانپزشکی امروزه بسیار فراگیر شده است. اما فقط حدود 34 درصد از دندانپزشکان از این روش استفاده می کنند. البته این پیشرفت ها در خدمات دندانپزشکی روز به روز افزایش می یابد.

روش های کاشت ایمپلنت فوری و ایمپلنت دیجیتال بیش تر در شهر تهران استفاده می شود. دندانپزشکان مجرب در این مراکز معتبر آماده ارائه خدمات با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به بیماران هستند.

اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دیجیتال دارید؛ می توانید از طریق فرم زیر، مشاوره رایگان ایمپلنت دندان دریافت نمایید.

رزرو وقت مشاوره و معاینه رایگان

برای ویزیت و معاینه رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان شماره تماس خود را بگذارید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

مراکز زیادی جراحی ایمپلنت را انجام می دهند. انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در بالا بودن کیفیت روند جراحی تاثیر زیادی دارد.

ایمپلنت دندان دیجیتال بهتر است در بهترین مراکز و کلینیک ها انجام شود. این مراکز با دارا بودن کادری مجرب و پزشکانی حاذق، جراحی به روش ایمپلنت دیجیتال را برایتان با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهند.

اگر به دنبال مرکز ایمپلنت در غرب تهران هستید؛ می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاوره رایگان مستر ایمپلنت استفاده نمایید.

کلینیک دندانپزشکی مستر ایمپلنت

برای معاینه و مشاوره رایگان توسط متخصص ایمپلنت با شماره های زیر تماس بگیرید.

صادقیه – خیابان آیت الله کاشانی جنب بانک سرمایه ساختمان فربد پلاک 258 طبقه 4 واحد 25

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

داشتن تجربه بالا و دانش علمی منحصر به فرد از مهم ترین ویژگی هایی است که بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال باید داشته باشد.

جراحی به روش ایمپلنت یک روش سخت و زمان بر است و هرکسی نمی تواند آن را انجام دهد. اگر متخصص ایمپلنت نتواند به درستی فک را سوراخ کند، اعصاب فک در آن ناحیه صدمه می بیند.

ایمپلنت به روش دیجیتال توسط افراد غیر متخصص باعث ایجاد عوارض و مشکلات دهان و دندان می شود. بنابراین انتخاب بهترین پزشک در روند جراحی اهمیت بسیاری دارد.

چگونگی عمل ایمپلنت دیجیتال

جراحی با کمترین شکاف در ایمپلنت دندان به گونه ای است که به هنگام جراحی، فقط یک شکاف کوچک در فک ایجاد می شود و درد و ناراحتی و زمان بهبود بیمار بسیار کاهش می یابد. این شکاف های بسیار کوچیک، نیاز به بخیه زدن ندارند.

در حالیکه، در جراحی کاشت ایمپلنت سنتی با شکاف زیاد، دندان پزشک جراح باید تمام لثه را تا زمانی که به استخوان فک برسد ببرد و محل قرار گیری رشته های عصبی را تعیین کرده و همچنین شرایط استخوان فک را هم باید بررسی کند.

مراحل کاشت ایمپلنت دیجیتال

اگر دندان تان را از دست داده اید و ترس از جراحی و درد آن را دارید؛ دیگر نگران نباشید. امروزه راه حل ها و روش های بسیاری برای رفع این گونه مشکلات به وجود آمده اند. ایمپلنت دیجیتال یک روش مؤثر برای کاهش درد و خونریزی در هنگام کاشت دندان است.

با مراجعه به یک مرکز ایمپلنت دیجیتال معتبر تجربه خوبی را در کاشت دندان به دست آورید. این را فراموش نکنید که کاشت ایمپلنت دیجیتال به تخصص بیشتری نیاز دارد چرا که در این روش از تکنولوژی های بیشتری برای درمان استفاده می شود. 

مرحله اول: اسکن سه بعدی فک (CBCT)

زمانی که شما برای بار اول نزد دندانپزشک مراجعه کنید؛ باید عکس های سه بعدی از فک و دهان خود تهیه نمایید. این اسکن سه بعدی از طریق گردش دستگاه رادیوگرافی و تابش اشعه ایکس در دور سر در عرض چند ثانیه صورت می گیرد.

عکسبرداری از نمای داخلی فک و دهان، صورت می گیرد تا وضعیت کاملی از فک را به دندانپزشک ارائه دهد. همچنین در این اسکن قطر و طول استخوان فک نیز قابل مشاهده است. این عکس ها اطلاعاتی درباره مقدار حفره ایجاد شده در استخوان فک را به متخصص می دهد.

همچنین عوارض جانبی را حین کاشت دندان کاهش می دهد.

به طور قطع وقتی آدرس دقیق و نقشه نمایه های کلی فک را داشته باشید؛ ریسک کاشت دندان کاهش می یابد. چرا که با وجود این اسکن سه بعدی می توانید تمام جوانب را برای کاشت دندان بسنجید.

مرحله دوم: اسکن از فک یا ایجاد قالب فک

مرحله دوم: اسکن از فک یا ایجاد قالب فک

در این مرحله از کاشت ایمپلنت دیجیتال باید وضعیت قرار گیری دندان جدید را در مجاورت دندان های دیگر بررسی کنید. جاگیری دندان در کنار دندان های دیگر باید به درستی صورت گیرد.

همچنین اندازه گیری حجم و اندازه دندان در این مرحله صورت می گیرد. در صورتی که به یک مرکز ایمپلنت دیجیتال مجهز مراجعه کرده باشید، با استفاده از دستگاه اسکنر دیجیتال از بافت های نرم و لثه عکسبرداری صورت می گیرد و قالب تهیه می شود.

در غیر این صورت با استفاده از قالب گچی این مرحله طی شده و قالب برای اسکن به لابراتوار فرستاده می شود. در این اسکن اطلاعاتی شامل موقعیت دندان ها و لثه ها وجود دارد. با ادغام این دو مرحله اطلاعاتی درباره درون و بیرون فک و دندان ها ارائه می شود.

متخصص ایمپلنت

میخوام بیشتر بدونم: ایمپلنت کره ای dio دیو

مرحله سوم: پردازش عکسبرداری ها توسط متخصص ایمپلنت

در این مرحله متخصص ایمپلنت با پردازش اطلاعات و عکسبرداری ها می تواند قطر و طول پایه ایمپلنت و بهترین موقعیت قرار گیری ایمپلنت در فک را در نرم افزار ثبت کند.

پس از آن این اطلاعات برای ساخت استنت یا حتی روکش به لابراتوار ساخت ایمپلنت دیجیتال ارسال می گردد. یکی از مزایای ساخت ایمپلنت دیجیتال این است که می توان همزمان با ساخت ایمپلنت، روکش دندان (موقتی یا دائمی) را آماده کرد.

برای همین پس از جاگیری درست دندان در استخوان فک، بدون اتلاف وقت روکش دندان نیز انجام می گیرد. به همین دلیل قیمت ایمپلنت دیجیتال به نسبت کارهای انجام گرفته در کاشت دندان بیشتر از ایمپلنت سنتی و روش های دیگر است.

ایمپلنت دیجیتال دندان

مرحله چهارم: ساخت استنت در لابراتوار ایمپلنت

در لابراتوار یا مرکز ایمپلنت دیجیتال پس از دریافت اطلاعات، اقدام به ساخت استنت برای آن شخص می کنند. قابل توجه است که هر استنت مختص یک فرد است.

پس از آنکه استنت ضدعفونی شد، می توان آن را در هنگام قرار گیری ایمپلنت روی فک و دندان های بیمار فیکس کرد. یکی از اساسی ترین کاربردهای استنت قرار گیری درست ایمپلنت در همان جایی است که مدنظر بوده است.

کاشت ایمپلنت دیجیتال

مرحله پنجم: کاشت ایمپلنت دیجیتال

متخصص در این مرحله از کاشت، استنت ضدعفونی شده را از پک خارج کرده و روی دندان ها و فک قرار می دهد. حال باید با پانچ لثه را از روی استخوان برداشته و در این قسمت است که اهمیت آن عکس های دیجیتال ثابت می شود.

چرا که متخصص با داشتن عکس قطر استخوان، میزان ایجاد حفره در استخوان فک را بررسی کرده است. یک برش کوچک (پانچ) برای این کار کافی است. پس از با دریل یک حفره ایجاد می کنیم و ایمپلنت را در جای خود پیچ می کنیم.

در مرحله آخر پس از برداشتن استنت می توانیم روکش را نیز قرار دهیم.

کاشت ایمپلنت دیجیتال

مزایای کاشت ایمپلنت دیجیتال

1. حفظ بهداشت دهان و دندان بهتر
2. درصد موفقیت بالاتر
3. بهبود اعتماد به نفس
4. فرآیند انجام ایمپلنت دندان سریع تر است.
5. در یک جلسه می‌توان چند پایه ایمپلنت را کاشت.
6. ایمپلنت های دندانی با ظاهری کاملا طبیعی
7. عدم نیاز به چسب یا هرگونه ماده اضافه ای هنگام کاشت
8. از تحلیل استخوان و لثه جلوگیری می‌کند و هم چنین به پایداری دندان ها کمک می‌کند.

درد ایمپلنت دیجیتال

در روش ایمپلنت سنتی، لثه باید تا استخوان عمودی بریده شود تا بتوان محل کاشت را مشخص کرد.

اما در ایمپلنت دیجیتال، شکاف با استفاده از عکس های سی تی سه بعدی برای بررسی شرایط استخوان و محل قرارگرفتن رشته های عصبی گرفته می شود. سوراخی که کاشت پایه های ایمپلنت آنقدر کوچک است که حتی نیاز به بخیه زدن ندارد.

کاشت ایمپلنت دندان دیجیتال زمان بهبود بیمار را کاهش می دهد و همچنین امکان ایجاد تورم و خونریزی و عفونت را نیز کمتر می کند. معمولاً جراحی ایمپلنت دیجیتال برای یک یا دو کاشت دندان حدود ده تا بیست دقیقه زمان نیاز دارد.

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

در ایمپلنت دیجیتال بدون هیچ گونه بخیه یا برشی، جایگزینی دندان صورت می‌گیرد. در صورتی که در ایمپلنت معمولی، با استفاده از بخیه و برش در لثه، عمل جایگزینی دندان انجام می‌شود. در روش دیجیتالی شما دردی کم‌تری از ایمپلنت معمولی را احساس می‌کنید.

در روش معمولی دندانپزشک پس از معاینه و تهیه تصاویر رادیوگرافی برای جراحی اقدام می‌کند. اما در روش دیجیتال، پس از تهیه تصاویر رادیوگرافی، پردازش و شبیه سازی رایانه‌ای انجام می‌شود. با وجود این مراحل، راهنمای واضح جراحی در اختیار جراح قرار می‌گیرد.

در ایمپلنت معمولی لثه به صورت طولی و خیلی عمیق برش زده می‌شود. سپس پایه ایمپلنت درون آن قرار گرفته و پس از طی کردن مراحلی همچون قرارگیری اباتمنت و روکش، لثه شما را بخیه می‌زنند. در صورتی که ایمپلنت دیجیتال را انتخاب کنید، با یک برش بسیار کوچک در لثه‌تان این‌کار انجام می‌گیرد.

در ایمپلنت معمولی میزان درد و خونریزی زیادتر از ایمپلنت دیجیتال است.

دوران نقاهت ایمپلنت دیجیتال، بهبودی لثه و جای زخم از روش معمولی بسیار کم‌تر است.

ظاهر ایمپلنت دیجیتال از معمولی بسیار زیباتر و طبیعی‌تر است.

تعداد دفعاتی که شما برای طی کردن مراحل کاشت ایمپلنت معمولی به پزشک مراجعه می‌کنید، از ایمپلنت دیجیتال بسیار بیش‌تر است.

اگر ایمپلنت دیجیتال را انتخاب کنید، می‌توانید پس از مدت کوتاهی به راحتی هر نوع غذایی را بخورید و یا تمرینات ورزشی را از سر بگیرید.

میزان رضایت بیماران از ایمپلنت دیجیتال از معمولی بسیار بالاتر است.

ایمپلنت دیجیتال چقدر زمان می‌ برد؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت معمولی این است که در این روش در کوتاه‌ترین زمان ممکن، جراحی انجام می‌شود. در ایمپلنت دیجیتال با استفاده از اسکن سه بعدی دهان و همچنین تکنیک های آپدیت و بروز، دندانپزشک در کم‌تر از 20 دقیقه کاشت ایمپلنت را انجام می‌دهد.

در صورتی که با وجود عواملی مانند ایجاد فلپ، رادیوگرافی، خونریزی و ابزار نامناسب ایمپلنت معمولی در هر جلسه بیش از یک ساعت طول می‌کشد. به همین دلیل ایمپلنت دندان دیجیتال برای افرادی مناسب است که به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند زمان زیادی را صرف این کار کنند.

عوارض ایمپلنت دیجیتال

به طور کلی معایب و عوارض ایمپلنت دیجیتال نسبت به مزایای آن بسیار کم‌تر است. قبل از انتخاب ایمپلنت دندان دیجیتال می‌بایست به عوارض ایمپلنت دیجیتال توجه کنید.

هزینه بالای ایمپلنت دیجیتال

یکی از معایب و عوارض ایمپلنت دیجیتال هزینه بالای آن نسبت به ایمپلنت معمولی است. به دلایل زیر هزینه ایمپلنت دیجیتال کمی افزایش می‌یابد:

 • ایمپلنت دیجیتال به نیروی ماهر در طراحی و ساخت نیاز دارد.
 • هزینه دستمزد دندانپزشک برای ایمپلنت دیجیتال بالا است.
 • استفاده از لوازم و تجهیزات بسیار پیشرفته در ساخت ایمپلنت دیجیتال
 • استفاده از مواد و متریال بسیار مرغوب در ساخت این نوع ایمپلنت
 • به کار بردن تجهیزات وارداتی و درجه یک برای ساختن ایمپلنت دیجیتال
 • به کار بردن دانش و تخصص فنی بسیار بالا
 • طراحی دقیق و یکپارچه ایمپلنت دیجیتال

عدم پوشش بیمه تکمیلی

یکی دیگر از عواملی که باعث بالا رفتن هزینه ایمپلنت دندان دیجیتال می‌شود، این است که ایمپلنت دیجیتال تحت پوشش هیچ کدام از بیمه‌های تکمیلی قرار نمی‌گیرد.

ایمپلنت فوری دیجیتال

فناوری ایمپلنت فوری دیجیتال دندان یکی از دستاوردهای مهم دندانپزشکی مدرن به شمار می ‌رود. دندان‌ های جدید، به طرز عجیبی شبیه به دندان‌ های طبیعی ههستندو توسط استخوان فک پشتیبانی می‌ شوند. با ایمپلنت های دیجیتال افراد می توانند به خوبی هر نوع غذایی را بجویند. علاوه بر این، ایمپلنت های فوری دیجیتال نیازی به مراقبت‌ های ویژه ندارند و می ‌توانند به مدت طولانی قابل استفاده باقی بمانند.

استفاده از تکنولوژی ایمپلنت فوری دیجیتال به دندان‌ پزشکان این امکان را می ‌دهد که به راحتی و با سرعت بیشتری نسبت به گذشته، روش ‌های درمانی را اجرا کنند. در جراحی ایمپلنت دیجیتال، از یک شبیه‌ ساز سه‌ بعدی کامپیوتری استفاده می ‌شود تا وضعیت استخوان و شرایط اعصاب بررسی شوند. این اطلاعات به دندان‌ پزشک امکان می‌ دهد تا برنامه ریزی دقیقی را برای جراحی انجام دهد. با توجه به این که در طول این جراحی کمترین برش‌ های ممکن صورت می‌ گیرد، بیمار سریعتر بهبود می یابد و آسودگی بیشتری دارد.

چنانچه تمایل به امتحان ایمپلنت فوری دیجیتال دارید، می توانید در کلینیک مستر ایمپلنت یک نوبت رزرو کنید و با پزشک متخصص این کلینیک مشورت کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران

دکتر جعفر رستمیان بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران است. این متخصص تخصص و تجربه کافی در زمینه ایمپلنت دیجیتال را دارا می باشد. همچنین با فناوری ‌های جدید و شبیه ‌سازی‌ های سه‌ بعدی کامپیوتری مرتبط با ایمپلنت دیجیتال آشنایی دارد. علاوه بر این دکتر رستمیان، دانش کاملی از ساختار استخوان، لثه و تشریفات جراحی دندان ‌پزشکی دارد و دقت در برنامه ‌ریزی و درصد موفقیت عملیات جراحی او زبان زد خاص و عام است.  

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران (دکتر جعفر رستمیان) برای اجرای موفقیت‌ آمیز ایمپلنت دیجیتال، به تجهیزات پیشرفته و ابزارهای دقیق دسترسی دارد. همچنین توانایی برقراری ارتباط مؤثر با بیماران و شرح روش ‌ها و پیش ‌آگهی ‌ها به شکل واضح و قابل ‌فهم را نیز دارا است. متخصص در حالت‌ های جدید و پیشرفته در زمینه ایمپلنت دیجیتال آگاهی دارد و با تحقیق و بررسی، دانش خود را به ‌روزرسانی می کند.

در حالت کلی، بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال در تهران، با توجه به مهارت و تجربه ای که در کاشت ایمپلنت دندانی دارد، خدمات ارزشمندی به بیماران خود ارائه می دهد.

سخن آخر

در این مقاله صفر تا صد کاشت ایمپلنت دیجیتال را بیان کردیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را برای کاشت ایمپلنت کمک کرده باشیم. اگر می خواهید درباره ایمپلنت معمولی نیز اطلاعات کسب نمایید؛ می توانید از طریق لینک زیر هزینه ایمپلنت دندان و چگونگی انجام آن را مطلع شوید.

اشتراک گذاری مطلب

با ما در تماس باشید

 • تهران ,فلکه دوم صادقیه, خیابان آیت الله کاشانی
  جنب بانک سرمایه , ساختمان فربد پلاک 258.
  طبقه 4 واحد
 • 02144045596

 • 09302994400

 • info@mr-implant.com

مطالب مرتبط

مرحله دوم: اسکن از فک یا ایجاد قالب فک

لطفا امتیاز دهید