آخرین مقالات

عکس ایمپلنت دندان

ایمپلنت فوری | قیمت ایمپلنت فوری 1402 (قیمت دی ماه)

4.8/5 - (25 امتیاز)
ایمپلنت فوری

قیمت ایمپلنت فوری

قیمت ایمپلنت فوری بین 13 تا 28 میلیون تومان است. که قیمت ایمپلنت سوئیسی فوری به 28 میلیون می رسد و برای برند های ایرانی حدودا 13 میلیوت تومان است.  البته قیمت ایمپلنت فوری بر اساس نوع ایمپلنت دندان متفاوت است اما می توانید فرم زیر را پر کرده و از مشاوره رایگان تیم تخصصی دندانپزشکی مستر ایمپلنت استفاده نمایید.

رزرو وقت مشاوره و معاینه رایگان

برای ویزیت و معاینه رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان شماره تماس خود را بگذارید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ایمپلنت فوری چیست؟

قیمت ایمپلنت فوری سال 1402 از دغدغه های اصلی اغلب افراد است.  ایمپلنت فوری یکی از تکنیک های مدرن بوده که در سال های اخیر بسیار رایج شده است. به دلیل تقاضای زیاد بیماران برای جایگزینی دندان های از دست رفته جلو، این روش روی کار آمده و دندانپزشک طی یک جلسه می تواند عمل ایمپلنت را بدون درد و خونریزی برای شما انجام دهد.

ایمپلنت دندان فوری یا یکروزه روشی فوری برای درمان دندان های تخریب شده و از دست رفته است که امروزه طرفداران زیادی دارد و در کوتاه ترین زمان کاشت دندان انجام می شود.

ایمپلنت فوری به دلیل اینکه در یک جلسه درمانی انجام می شود به ایمپلنت دندان یک روزه معروف است. در واقع ایمپلنت دندان فوری روشی فوری برای کاشت دندان است. ایمپلنت دندان فوری برای برخی افراد امکانپذیر است و نیازمند شرایطی خاص می باشد تا بتوان کاشت ایمپلنت فوری را انجام داد. ایمپلنت فوری قیمت بالاتری نسبت به قیمت ایمپلنت معمولی دارد.

همانطور که از نام ایمپلنت فوری مشخص است و به ایمپلنت یکروزه معروف شده است؛ این روش در یک جلسه درمانی جراحی ایمپلنت دندان و کاشت ایمپلنت فوری انجام می شود.

مهمترین مزیت ایمپلنت فوری جراحی و کاشت پایه ایمپلنت در یکروز است که نسبت به روش سنتی سریعتر بوده و دوره درمان ایمپلنت و بهبودی جراحی ایمپلنت کمتر می شود.

لیست قیمت ایمپلنت فوری در تهران

هزینه ایمپلنت فوری کمی از ایمپلنت های معمولی بالاتر است و قیمت ایمپلنت فوری حدودا 2 الی 3 میلیون تومان گرانتر از ایمپلنت های دیگر است. ایمپلنت دندان فوری معمولا برای دندان های جلو استفاده می شود.

مارک ایمپلنتکشور سازندهقیمت ایمپلنتضمانت ویژه
ایمپلنت فوری Avest Goldکره جنوبی10.000.0003 سال
ایمپلنت فوری sewonmedixکره جنوبی11.000.0005 سال
ایمپلنت کره ای دیو dioکره جنوبی | آمریکا13.500.00010 سال

ایمپلنت فوری برای تمامی افراد قابل انجام نیست و شرایط خاصی را لازم دارد. برای کاشت ایمپلنت یکروزه باید شرایط دهان و دندان و فک شما بصورت کامل توسط متخصص بررسی شود.

افرادی که شرایطی اعم از بیماری خود ایمنی، ضعف استخوانی، عفونت لثه، سیگاری بودن، دندان قروچه کردن در خواب و موارد دیگر را دارا هستند، از  ایمپلنت فوری معاف می باشند.

این نوع ایمپلنت به دلیل استفاده از یک پروتز دندان مصنوعی موقتی (روکش)، نیاز به مراقبت بیشتر با شرایط خاص دارد. به طور کلی ایمپلنت ها با آمار 5 درصد ممکن است جواب درستی ندهند و مجبور به خارج کردن پایه ایمپلنت شوند، اما در حدود 95 درصد نیز موفقیت آمیز بوده است.

همه دندان پزشکان می توانند ایمپلنت یک روزه را انجام دهند. اما ریسک این روش دندانپزشکی بسیار بالا است و خطر دارد. برای همین هر دکتری این کار را انجام نمی دهد و قبل از هر چیزی باید با پزشک خود مشورت کنید.
تنها توصیه مکرر برای انتخاب این روش این است که فرد دارای استخوان فک قوی باشد.

همچنان که بهداشت دهانی را به طور کامل رعایت کرده باشد. چرا که فرآیند ایمپلنت در یک روز انجام می شود و باید استخوان و فک بتواند تحمل کند وگرنه باعث جابجایی و شکستن ایمپلنت می شود.

بیشتر بخوانید: قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

مدت زمان ایمپلنت فوری چقدر است؟

مدت زمان جراحی ایمپلنت فوری دقیقا مانند روش های دیگر ایمپلنت دندان است و زمان کاشت هر واحد ایمپلنت فوری تقریبا 10 الی 20 دقیقه است.

بطور کلی کشیدن دندان و ایمپلنت فوری در یک جلسه انجام می شود. مدت زمان ایمپلنت فوری به تعداد ایمپلنت های مورد نیاز بستگی دارد اما تمامی مراحل جراحی، کشیدن دندان و کاشت ایمپلنت دندان فوری در یک جلسه انجام می شود.

بعد از کاشت ایمپلنت فوری در تهران، یک روکش ایمپلنت موقت از نوع روکش PFM بر روی ایمپلنت قرار میگیرد. البته اینکار بیشتر برای ایمپلنت فوری دندان جلو انجام می شود تا زیبایی دندان ها حفظ گردد.

ایمپلنت یک روزه یک روش فوری برای جایگزینی دندان از طریق ایمپلنت است. همانطور که گفتیم این نوع ایمپلنت برای همه افراد امکان پذیر نیست و فقط افرادی می توانند از این روش استفاده کنند که پزشک متخصص تأیید کند.

رزرو وقت مشاوره و معاینه رایگان

برای ویزیت و معاینه رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان شماره تماس خود را بگذارید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مراحل ایمپلنت یک روزه

روش ایمپلنت یک روزه شبیه همان روش معمول ایمپلنت سنتی است. با این تفاوت که تمامی فرآیند ایمپلنت در یک روز انجام می گیرد. و هیچ فرقی ندارد که در چه برندی از ایمپلنت باشد حال ایمپلنت کره ای باشد یا دیگر برندها.

به این صورت که پس از بررسی های به عمل آمده توسط پزشک و تشخیص برای ایمپلنت یک روزه، اعمالی برای آماده سازی دهان برای جراحی آغاز می شود. اعمالی از جمله گرفتن عکس از دهان و دیگر موارد است.

پس از اینکه دکتر این عمل را برای فرد تأیید کرد. دکتر متخصص به فرد بیمار یک داروی بیهوشی یا بی حسی موضعی را تزریق می کند. حال نوبت آن است که با دریل حفره ای در استخوان فک ایجاد شود.

پس از ایجاد حفره یک پایه ایمپلنت با جنس تیتانیوم درون حفره فک قرار داده می شود.

پس از آن اباتمنت روی پایه ایمپلنت قرار داده می شود. همین قسمت است که متخصص دندانپزشک باید مراقب باشد. چرا که پایه ایمپلنت هنوز به طور کامل در استخوان فک ثابت نشده است و ممکن است حرکت کند.

پس از قرار دادن اباتمنت یک تاج دندان موقتی روی ایمپلنت قرار داده می شود. این تاج دندان موقتی باعث می شود که به سرعت جای دندان خالی شما تا زمانی که دندان مصنوعی اصلی آماده می شود، پُر شود.

مراحل ایمپلنت دندان فوری

میخوام بیشتر بدونم: پروتز دندان چیست

کاشت ایمپلنت دندان فوری

ایمپلنت فوری یکی از روش‌های جایگزینی دندان از دست رفته است که بلافاصله پس از کشیدن دندان در طی یک مرحله انجام می‌شود. ایمپلنت فوری مانند ایمپلنت معمولی نیز در درون استخوان فک قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید با انتخاب این روش خیلی سریع تر از ایمپلنت معمولی صاحب دندان شوید. به طور کلی کاشت ایمپلنت فوری بسیار شبیه روش معمولی است با این تفاوت که با سرعت بالاتری به لثه و استخوان فک جوش می‌خورد. این روش برای کسانی مناسب است که به تازگی دندان خود را کشیده باشند.

با کاشت ایمپلنت فوری در یک روز می‌توانید به جایگزین دندان از دست رفته خود دست پیدا کنید.

تفاوت ایمپلنت فوری با معمولی چیست؟

قیمت ایمپلنت فوری نسبت به معمولی کمی گران‌تر است البته که این روش مزایایی به همراه دارد. یکی از این مزیت ها این است که می‌تواند به حفظ استخوان اطراف دندان کشیده شده کمک کند. ایمپلنت فوری باعث کاهش زمان دوران نقاهت می‌شود.

چرا که دیگر نیازی نیست منتظر باشید تا محل کشیده شده دندانتان بهبود پیدا کند. بهتر است توجه کنید که کاشت ایمپلنت دندان فوری تفاوت چندانی با نوع سنتی و معمولی ندارد و فقط تمامی مراحل آن با سرعت و طی یک جلسه انجام می‌شود.

همچنین انتخاب فیکسچر مناسب در ایمپلنت فوری تاثیر بسزایی دارد و هر فیکسچری برای آن مناسب نیست. بنابراین از پزشکتان درخواست کنید، نوع مناسب و مرغوب‌تری را برایتان استفاده کند تا سریع‌تر بتواند روکش را روی آن نصب کند.

با این وجود شما مانند ایمپلنت معمولی، بی‌دندانی را تجربه نمی‌کنید. قیمت ایمپلنت فوری دندان نسبت به نوع معمولی 20 تا 25 درصد گران‌تر است.

مراحل ایمپلنت دندان فوری

به طور خلاصه مراحل ایمپلنت دندان فوری را میتوان به صورت زیر تعریف کرد.

1. پس از معاینه و بدست آوردن اطلاعات لازم مثل عکس اشعه ایکس از دندان ها و فک، در صورت داشتن شرایط ایمپلنت فوری دهانتان با استفاده از آمپول بی حسی بی حس می شود.
2.پزشک لثه را برش می زند یا آن را با پانچ سوراخ می کند تا روی استخوان فک باز شود.
این سوراخ با مته دندانپزشکی بزرگ شده تا اندازه آن با ایمپلنت فیکس باشد.
3.ایمپلنت دندان شبیه یک پیچ باریک است و در داخل این سوراخ جا می گیرد.

4.پس از اتصال قطعه واسطه ای به نام اباتمنت روی ایمپلنت، لابراتوار از آن قالب گیری می کند تا روکش مناسب برایتان ساخته شود.
5.سپس در مرحله آخر ایمپلنت نصب می شود.

تمامی این مراحل در یک روز انجام می گیرد و برای این که زیبایی لبخند حفظ شود، پس از اتصال فیکسچر نیازی نیست پروسه جوش خوردن آن به لثه طی شود.

شرایط لازم برای کاشت ایمپلنت فوری

اگر قصد دارید ایمپلنت فوری انجام دهید، ابتدا باید شراط لازم را داشته باشید:
1. سلامت دهان و لثه
2. حجم و ارتفاع کافی استخوان فک
3. سلامت عمومی بدن
4. عدم داشتن بیماری زمینه ای
5. کنار گذاشتن استعمال دخانیات به مدت چند هفته قبل از جراحی
6. عدم دندان قروچه شدید

مزایای ایمپلنت فوری

در روش ایمپلنت یک روزه پس از عمل جراحی مانند تمام جراحی های دنیا فرد دچار درد و ناراحتی می شود. در چنین شرایطی دکتر متخصص داروهای مسکن و استفاده از بستنی را به فرد پیشنهاد می دهد.

باید این را در نظر داشت که تقریبا از 10 نفر 9 نفر ایمپلنت دندان یک روزه را برای درمان استفاده می کنند. در این قسمت مزیت های این روش را معرفی می کنیم.

ـ صرفه جویی در وقت و هزینه
ـ ایمپلنت یک روزه اگر درست انجام شود؛ ماندگار و دائمی است. اما روش های دیگر نهایتا تا ده سال ماندگار هستند.
ـ طول درمان کمتر در ایمپلنت یک روزه.
ـ روکش موقت برای داشتن ظاهر زیبا تا جایگذاری دندان مصنوعی.
ـ کاهش استرس و اضطراب بخاطر کوتاه شدن زمان درمان.
ـ حفظ بافت لثه نسبت به روش های دیگر.

ایمپلنت فوری دندان مناسب چه کسانی است؟

اگر شرایط زیر را دارید؛ گزینه مناسبی برای کاشت ایمپلنت فوری هستید:
• اگر دندان جلویی شما آسیب دیده یا آن را از دست داده اید.
• نگرانید که دندانتتان را از دست بدهید و به زمان حساس هستید.
• نمی خواهید چندین عمل جراحی برای شما انجام شود.
• در حال حاضر کاملا بی دندان هستید.
با وجود همه این موارد شما باز هم برای قرار دادن پروتز اصلی و اطمینان از خوب جویدن و راحتی آن در دهان باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید.

عوارض ایمپلنت فوری

زمان کاشت ایمپلنت فوری، اباتمنت را توسط اسکرو به فیکسچر متصل می‌کنند. گاهی اوقات این اتصال به خوبی صورت نمی‌گیرد و جراح مجبور است با نیروی دست این اسکرو یا همان پیچ را سفت کند. اگر فشار دست جراح زیاد باشد، ایمپلنت با مشکل مواجه شده و گاهی ممکن است کاشت ایمپلنت فوری موفقیت آمیز نباشد.

همچنین در صورتی که فشار بیش از حد به ایمپلنت وارد شود، امکان شکستن پیچی که اباتمنت را به فیکسچر متصل می‌کند، وجود دارد و این پیچ آسیب می‌بیند.

همچنین زمانی که پیچ اباتمنت شل شود، به این معنی است که این پیچ با فشار دست محکم شده است. پس از چند روز در صورت عدم مراقبت اصولی از ایمپلنت فوری، جویدن غذاهای سفت و فشار دادن دو فک به یکدیگر، در اثر آسیب دیدن پیچ، به ایمپلنت نیز آسیب وارد می‌‌شود.

بین اباتمنت و ایمپلنت نباید هیچ گپی وجود داشته باشد و باید روزه‌های اباتمنت در داخل فیکسچر، قرار گرفته به طور کامل فیکس شود. در غیر این صورت باعث تحلیل استخوان کریستال اطراف ایمپلنت می‌شود.

یکی از مهم‌ترین عارضه کاشت ایمپلنت فوری، شکستن آن است. با این وجود اعتماد شما به جراح از بین رفته و ممکن است شما یا دندانپزشکان متحمل هزینه اضافی شوید.

به همین دلیل ایمپلنت فوری نیازمند دقت و مهارت بالای جراح است.

این روش برای همه افراد مناسب نیست و فقط افرادی می‌توانند این روش را انتخاب کنند که تراکم استخوان بالایی داشته باشند.

کشیدن دندان و ایمپلنت فوری

بهترین زمان برای ایمپلنت فوری، زمانی است که شما به تازگی دندانتان را کشیده باشید، چرا که در این مدت خونریزی وجود دارد و برای کاشت ایمپلنت دندان فوری به سلول‌های استخوان‌سازی که در خون وجود دارند، نیاز است.

در واقع بهترین زمان برای کاشت ایمپلنت همان روزی بوده که شما دندانتان را کشیده باشید. به همین دلیل ایمپلنت فوری بسیار سریع جوش خورده و زمان کمتری برای جوش خوردن نیاز دارید.

همچنین با مصرف به موقع آنتی بیوتیک به خوبی ایمپلنت جای زخم ترمیم می‌شود و دیگر به بخیه مجدد احتیاجی نیست.

ایمپلنت فوری دندان در تهران

ابتدا  قبل از جراحی ایمپلنت فوری می‌بایست بهترین کلینیک در تهران و همچنین دندانپزشک حاذق را برای این‌کار انتخاب کنید. پس از آن نوبت به معاینه وضعیت شما و سلامتی کلی بدنتان می‌رسد.

شما می‌بایست در این جلسه معاینه، تمام اطلاعات راجع به بیماری‌هایی که به آن مبتلا هستید و یا داروهایی که مصرف می‌کنید، در اختیار پزشکتان قرار دهید. قیمت ایمپلنت فوری در تهران با وجود این‌که از سایر شهرها کمی بالاتر است، اما به طور کلی یک روش سرمایه گذاری محسوب می‌شود. چرا که با وجود پزشکان معتبر دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های ترمیم سایر روش‌ها ندارید.

روش های ایمپلنت فوری دندان

برای جایگذاری موقت فضای خالی در ایمپلنت فوری راه های مختفی وجود دارد. به طور مثال پزشک برای شما پروتز های متحرک یا فیلیپرها برای جایگزینی استفاده می کند. یک روش دیگر frc است که یک روکش کامپوزیتی موقت به دندان مجاور وصل می شود و مزیت این روش ثابت بودن دندان سرجای خودش است.

ایمپلنت فوری دندان جلو

با توجه به این که دندان جلو تاثیر زیادی روی زیبایی دارد؛ جایگزینی سریع دندان بسیار مهم است. به همین خاطر شما می توانید ایمپلنت فوری دندان جلو را انتخاب کنید. 

در این روش پزشک به صورت دقیق مکان قرار گیری ایمپلنت را در استخوان فک بررسی می کند. شما در ایمپلنت فوری درد و خونریزی را تجربه نمی کنید و مدت زمان انجام آن کوتاه و بین 20 تا 45 دقیقه است.

مراقبت بعد از ایمپلنت فوری

ـ اگر پس از جراحی دچار درد و ناراحتی هستید می توانید کمپرس یخ را روی محل فک قرار دهید. کمپرس یخ درد را کاهش می دهد. (هرگز کمپرس یخ را مستقیما روی محل قرار ندهید).
ـ از مصرف آسپرین برای کاهش تورم و درد پرهیز کنید. چرا که آسپرین باعث می شود خون رقیق شود و فرآیند درمان طولانی شود.
ـ برای اینکه بتوانید به سرکارتان بروید حداقل باید دو تا سه روز بگذرد. پس بهتر است در این مدت استراحت کنید و پس از 48 ساعت در محل کار حاضر گردید.

هزینه ایمپلنت یک روزه

در واقع برای دریافت قیمت واقعی ایمپلنت فوری باید از چگونگی و شرایطی که برای بیمار به وجود می آید، آگاه بود. چرا که افراد مختلف شرایط متفاوتی دارند و ممکن است مواردی از درمان کم یا زیاد بشود.

می توانید با مشاورین مستر ایمپلنت قبل از انجام جراحی مشورت کنید و از قیمت ها آگاه شوید. شاید هزینه ایمپلنت یک روزه بیشتر از روش های دیگر باشد. اما اگر شما فردی هستید که مشغله کاری دارید یا از طولانی شدن درمان وحشت دارید؛ پس بهتر است برای خود بهترین ها را رقم بزنید.

به همین دلیل مراجعه به دندانپزشکی را به تعویق نیندازید.
قیمت هر ایمپلنت بنا به نوع، جنس و برندی که استفاده می شود، متغیر است و ممکن است نسبت به روش عادی ایمپلنت قیمت بالاتری داشته باشد. اما فراموش نکنید که با ایملپنت یک روزه پروژه ی جذابیت صورت خود را به سرعت دنبال خواهید کرد.

قیمت ایمپلنت یک روزه

به طور کلی ایمپلنت معمولی بین ۳تا ۱۲ ماه طول می کشد تا انجام شود، برای افرادی که عجله دارند، ایمپلنت های یک روزه پیشنهاد می شود. ایمپلنت های یک روزه در بازار امروز در مارک های بسیار متفاوتی وجود دارند که هرکدام دارای ویژگی های مختلفی هستند. قیمت ایمپلنت یک روزه کاملا بستگی به کیفیت آن و برند آن دارد.

تا به حال کشورهایی مثل آمریکا و آلمان فعالیت زیادی در ساخت این نوع ایمپلنت داشته ‌اند. برای بعضی از شما عزیزان سوال است که آیا هیچ مشکلی پیش نمی آید با استفاده کردن از این ایمپلنت که باید بگوییم، جواب این سوال بیشتر بستگی به کلینیکی که به آن مراجعه می ‌کنید یا متخصصی که برای شما کار می کند، دارد.

بهتر است بدانید که برای لثه های شما هم هیچ مشکلی پیش نمی آید و فقط در صورتی مشکل پیش خواهد آمد که از زمان کشیدن دندان های طبیعی و قبلی خودتان تا زمان گذاشتن، ایمپلنت تایم زیادی گذشته باشد. فقط در این صورت احتمال عفونت لثه شما زیاد است که این موضوع هم فقط برای بعضی از افراد صدق می کند پس نگران نباشید!

از آنجایی که بسیاری افراد در مورد قیمت ایمپلنت یک روزه سوال می کنند، برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایمپلنت یک روزه در ادامه با ما همراه باشید. قیمت ایمپلنت کوتاه مدت به چند عامل بستگی دار‌د:

یکی از این عامل ها تعداد ایمپلنت ‌ها است که قطعا با بالا رفتن تعداد ایمپلنت ها قیمت هم بالا می‌ رود.

عامل بعدی کلینیک مورد نظر شما است که تاثیر زیادی در قیمت دارد.

کیفیت ایمپلنت مورد نظر شما و همچنین برند آن نیز همانطور که گفته شد موثر ترین عامل در قیمت آن است.

ایمپلنت فوری دندان جلو

ایمپلنت فوری دندان جلو روشی مناسب برای افرادی است که به زیبایی و ظاهر خود اهمیت می دهند و همچنین برای افرادی مناسب است که دندان های جلو آنها مشکل دارد. 

همانطور که می دانید، ایمپلنت دندان به طور کلی روش خوبی است اما بهترین راه آن ایمپلنت فوری است که به همه افراد کمک می کند و از آنجایی که دندان های جلو بیشتر در زیبایی تأثیر دارند، ایمپلنت فوری دندان جلو بسیار کاربردی تر است.

البته حتما توجه داشته باشید که ایمپلنت فوری با همان یک روزه زمانی بهتر عمل می کند که همزمان با کشیدن دندان های طبیعی شما انجام پذیرد. استفاده از ایمپلنت فوری از سال ۱۳۹۷ آغاز شد که از آن موقع تا به حال تحقیقات زیادی بر روی این ایمپلنت صورت گرفته است و تا کنون یکی از بهترین ایمپلنت های شناخته شده است.

سوالی که بیشتر برای شما عزیزان پیش می آید، این است که این ایمپلنت فوری دندان جلو برای تمامی افراد مناسب است؟ باید به شما عزیزان بگوییم که این ایمپلنت حتی برای افرادی که بیماری های خاص هم دارند، مشکلی ندارد.

بعضی از افراد به دلیل بد بودن ظاهر دندان های جلوی خود اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و همینطور بعضی از افراد برای فک و دهانشان مشکلاتی به وجود آمده است. 

 تمامی این مسائل و مشکلات باعث اذیت شدن در لبخند زدن و حرف زدن آن ها می ‌شود که باید بدانید روش ایمپلنت فوری دندان جلو  به شما کمک خیلی زیادی می‌ کند که در یک روز برای شما انجام می ‌شود و نیاز نیست چند ماه برای آن صبر و تحمل کنید.

پس پیشنهاد ما به شما عزیزان برطرف کردن مشکلات دندان های جلو با ایمپلنت فوری است که کمک زیادی به شما می ‌کند.

ایمپلنت فوری در تهران

تقریبا تهران یکی از شهر هایی است که بهترین ایمپلنت ها را در اختیار شما عزیزان می گذارد  و همچنین لازم به ذکر است که بدانید شهر تهران بهترین کلینیک ها و متخصص ها را دارد که به شما در این زمینه کمک می کنند.

برای خرید ایمپلنت‌ فوری در تهران لازم است که حتما تحقیقات لازم را در خصوص شرکت های مختلف انجام دهید و همچنین با نهایت دقت برند مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل بفرمایید.

همچنین بهتر است بدانید که تهیه ی ایمپلنت‌ فوری در تهران نکات منفی هم نسبت به شهر های دیگر دارد. برای مثال تفاوت در هزینه و قیمت ایمپلنت ها در شهر ها که تقریبا می توان گفت قیمت ایمپلنت تهران بالا تر است که نگران این موضوع هم نباشید.

 چون در برابر این قیمت بالا دارای کیفیت بالاتری هم است. البته قیمت ایمپلنت ها در تهران بستگی به شرکتی دارد که شما قصد تهیه ی ایمپلنت‌ از آن را دارید با انتخاب یک برند معتبر و یک شرکت معتبر می توانید بهترین ایمپلنت‌ ها را تهیه کنید.

کلینیک دندانپزشکی مستر ایمپلنت

برای معاینه و مشاوره رایگان توسط متخصص ایمپلنت با شماره های زیر تماس بگیرید.

صادقیه – خیابان آیت الله کاشانی جنب بانک سرمایه ساختمان فربد پلاک 258 طبقه 4 واحد 25

اشتراک گذاری مطلب

مطالب مرتبط

ایمپلنت چینی در صادقیه

با عرض ادب و درود، من برای شما یک مقاله دوستانه در مورد مرکز ایمپلنت چینی در صادقیه تهیه کرده‌ام. با مستر ایمپلنت همراه باشید .

ادامه مطلب
4.8/5 - (25 امتیاز)