آخرین مقالات

ایمپلنت دندان آسیاب

  ایمپلنت دندان آسیاب | مراحل + مزایا و مراقبت ایمپلنت دندان اسیاب، یکی از مدرن‌ترین روش‌های درمانی در دندان‌ پزشکی است که به وسیله آن،

ادامه مطلب »

ایمپلنت فک پایین

ایمپلنت فک پایین ،  راهنمای جامعی برای سلامت دهان و دندان . در این مقاله، قصد داریم به شما اطلاعاتی جامع در مورد ایمپلنت فک پایین

ادامه مطلب »

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو ، سلام به دوستان عزیز، امروز، می‌خواهم درباره ایمپلنت دندان جلو صحبت کنم. ایمپلنت دندان جلو یکی از راه‌حل‌هایی است که در صورت از

ادامه مطلب »

ایمپلنت دندان کودکان

ایمپلنت دندان کودکان : راهکاری مدرن برای بهبود جهان لبخند کودکان . دوست عزیز! اگر به دنبال راهکاری موثر برای بهبود جهان لبخند کودکان خود هستید، ایمپلنت

ادامه مطلب »

ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دیجیتال چیست و قیمت کاشت ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دندان یک روش دائمی برای جبران دندان های از دست رفته است. اگر قصد ایمپلنت دندان تان را دارید؛ ابتدا باید با پزشک متخصص در یک مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت درباره انجام آن مشورت کنید. چرا که عده ای از افراد نمی توانند از روش ایمپلنت برای فضاهای خالی دندان شان استفاده کنند.

برای یک تجربه موفق در جراحی و ایمپلنت می توانید به مرکز دندانپزشکی مستر ایمپلنت مراجعه کنید؛ چرا که این مرکز تمام ویژگی های مرکز دندانپزشکی را دارد؛ همچنین می توانید از لیست متخصصان دندانپزشکان یک پزشک حاذق را انتخاب کنید و با او درمان را شروع کنید.

در این مقاله درباره ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت اطلاعاتی ارائه می شود.

ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت

ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت

ایمپلنت چه با جراحی همراه باشد چه به صورت ایمپلنت دیجیتال صورت بگیرد از حساسیت زیادی برخوردار است. پزشکی که شما را معاینه می کند و می خواهد درمان شما را به عهده بگیرد، باید یک متخصص ایمپلنت باشد. در ادامه ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت معرفی می شود.

- دارای اعتبار و مجوزهای بهداشتی

یک مرکز دندانپزشکی خوب برای ایمپلنت باید دارای مجوزهای لازم برای انجام این خدمات دندانپزشکی باشد. همچنین سابقه تأسیس و فعالیت آن مرکز، درخشان و مناسب باشد؛ چرا که اصالت آن مرکز به اعتبار و تأیید دیگر بیماران است.

میخوام بیشتر بدونم: انواع پروتزهای دندان کدامند

بکارگیری متخصصین مجرب ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان نسبت به بقیه راه های درمانی برای جبران دندان از دست رفته بسیار بالاست. برای همین ریسک است که بخواهید به اولین مرکز دندانپزشکی بروید و ایمپلنت انجام دهید.

پزشکی که برای شما ایمپلنت انجام می دهد باید دارای تخصص ایمپلنت باشد. ایمپلنت نیاز به جراحی دارد بنابراین یک متخصص ایمپلنت باید حدود 4 سال آموزش های مورد نیاز برای بیهوشی و چگونگی کاشت ایمپلنت را بگذرانند. همچنین پس از فارغ التحصیل شدن باید یک دوره سه ساله آموزشی را دیده باشد.

استفاده از تجهیزات به روز و مدرن برای انجام ایمپلنت

یکی دیگر از ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت، تجهیزات آن است. ایمپلنت دندان در روش های مختلفی صورت می گیرد.

خیلی بهتر است که به مرکزی مراجعه کنید که ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت فوری و دیگر روش های ایمپلنت را نیز انجام دهند؛ چرا که شاید آن روش ها برای دندان شما مناسب تر باشد. 

اما به دلیل نبودن تجهیزات کافی، شاید ممکن است از روش دیگری برای درمان شما استفاده شود. یکی از مراکز مورد اطمینان و مجهز، مستر ایمپلنت است که می تواند به شما خدمات متفاوتی ارائه دهد.

معرفی و ارائه بهترین برند و مواد ایمپلنت

برای یک ایمپلنت موفق باید جنس پایه ایمپلنت، اباتمنت و تاج پروتزی دندان از مواد مرغوب تهیه شود. تنها زمانی می توان از مواد مرغوب استفاده کرد که از برندهای معتبر و مراکز معتبر آن مواد خریداری شده باشد.

یک مرکز معتبر، مواد ایمپلنت را به صورت استاندارد در اختیار بیمار قرار می دهد. چرا که استخوان فک بیمار سوراخ شده است و باید پایه ایمپلنت قرار بگیرد.

 اگر مواد و جنس مصرفی در آن نامرغوب باشد، ایمپلنت پس زده می شود و دهان دچار عفونت می شود. معمولا از تیتانیوم برای پایه ایمپلنت استفاده می شود.

آرامش بخشی در محیط دندانپزشکی

بعضی از افراد دچار ترس و فوبیا دندانپزشکی هستند. فرد دندانپزشک باید با پیشنهادهای برای غلبه بر ترس او را به آرامش دعوت کند. ممکن است با پیشنهاد گوش دادن یک آهنگ ملایم یا بیهوشی بتوان این ترس را مهار کرد.

 همچنین باید در آن مرکز پس از انجام ایمپلنت کارهای لازم برای بعد از ایمپلنت به بیمار آموزش داده و یادآوری شود.

ـ تعهد و مسئولیت پذیری و نظم در ارائه نوبت

یکی از مهم ترین ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت وجدان کاری است؛ اگر وجدان کاری در یک مجموعه وجود داشته باشد، تمامی موارد دیگر حل خواهد شد. از طرفی، زمانی یک مرکز دندانپزشکی موفق خواهد بود که زمان های مراجعه و انتظار بیمار و حضور بیمار را به حداقل برساند.

ـ رضایت بیماران

رضایت بیماران دیگر و شفاف سازی برای بیماران در ارائه خدمات با کیفیت بالا از دیگر ویژگی های یک مرکز مناسب است.
ـ برخورد مناسب پزشک و دیگر کادر درمان از موارد مهم دیگر می باشد.
ـ توجه به رعایت بهداشت و استفاده از مواد و تجهیزات استریل شده برای درمان ایمپلنت.
ـ تضمین کار و همراهی با بیمار تا تمام شدن فرآیند ایمپلنت، در صورت پس زدن ایمپلنت راه های درمانی دیگری به او پیشنهاد شود.
تمامی این موارد در مستر ایمپلنت رعایت شده است. مستر ایمپلنت یک مرکز دندانپزشکی معتبر برای کاشت ایمپلنت و دیگر خدمات دندانپزشکی است. می توانید برای آگاهی بیشتر از این مرکز، تماس بگیرید.

اگر یک مرکز دندانپزشکی، دندانپزشک متخصص مجرب نداشته باشد؛ اگر چه مجهز باشد اما برای یک بیمار گزینه مناسبی نیست. پس، انتخاب دندانپزشک در شهر محل زندگی تان یک امر اساسی میباشد.

برای این منظور می توانید با شماره های 02144001240 و 02144001241 تماس بگیرید.

لیست متخصصان دندانپزشک تهران

برای اطلاع از لیست متخصصان دندانپزشک تهران به مستر ایمپلنت مراجعه کرده و یک پزشک حاذق انتخاب کنید. 

زمانی که یک پزشک متخصص ایمپلنت، پایه ایمپلنت را درون استخوان فک جای گذاری می کند. باید تشخیص دهد که چه مقدار باید استخوان را دریل کند و چه مقدار باید پایه ایمپلنت را درون آن جای گذاری کند. تا جایی که راه دارد از ویژگی های بافتی و بدنی فرد بیمار آگاه شود و با بررسی آن پیشنهاد ایمپلنت دهد.
یک دندانپزشک متعهد همواره به سلامتی بیمار خود فکر می کند. چرا که هزینه های درمان ایمپلنت بسیار بالاست. همچنین جراحی و جایگذاری پایه ایمپلنت نیز کار بسیار حساسی است. بنابراین با انتخاب درست و اطلاع از ویژگی های مرکز دندانپزشکی برای ایمپلنت و انتخاب دکتر حرفه ای و متخصص چند قدم جلوتر باشید.

عالی ترین مرکز ایمپلنت دندان

کلینیک مستر ایمپلنت با داشتن یک تیم پزشکی متخصص، به عنوان یکی از بهترین مراکز ایمپلنت شناخته می ‌شود. این مرکز تخصصی دندانپزشکی در یک محیط وسیع و پرتجهیز قرار دارد و با حضور یک تیم متشکل، انواع خدمات دندانپزشکی را با کیفیت بالا به بیماران ارائه می‌ دهد. این کلینیک تخصصی ایمپلنت با متدهای پیشرفته و دستگاه های مجهز موفق به ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی شده است.

همچنین، این مرکز از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات دندانپزشکی و محصولات از برندهای معتبر جهان استفاده می‌کند. این ویژگی‌ها به افزایش کیفیت خدمات ارائه شده کمک کرده و تا به امروز رضایت بیشترین تعداد مراجعه‌کنندگان را جلب کرده است. شما هم می‌توانید با مراجعه به کلینیک مستر ایمپلنت، به عنوان بهترین مرکز ایمپلنت تهران، از خدمات تخصصی، با کیفیت و با قیمت مناسب برای کاشت ایمپلنت دندان بهره‌مند شوید.

کلینیک مستر ایمپلنت به عنوان یکی از برجسته‌ترین مراکز ایمپلنت دندان در تهران، خدمات گسترده‌ای را به بیماران ارائه می‌دهد. این خدمات شامل:

 1. کاشت ایمپلنت دندان
 2. لمینت‌های زیبایی دندان
 3. ونیرهای کامپوزیت
 4. بلیچینگ دندان
 5. درمان بیماری‌های دهان و دندان
 6. جراحی فک و صورت
 7. جراحی لثه
 8. درمان ریشه دندان
 9. ارتودنسی (شامل ثابت، متحرک و نامرئی)
 10. عصب‌کشی دندان
 11. پروتز دندان

ویژگی های مرکز ایمپلنت دندان خوب

یک مرکز ایمپلنت دندان خوب باید دارای ویژگی‌ها و خصوصیات زیر باشد:

 1. تخصص و تجربه: مرکز باید تخصص و تجربه کافی در زمینه ایمپلنت دندانی داشته باشد. پزشکان و تیم درمانی باید دارای مدارک و تجربه معتبر باشند.
 2. استفاده از تجهیزات مدرن: مرکز باید از تجهیزات و فناوری‌های به‌روز و مدرن برای انجام ایمپلنت‌ها استفاده کند. این شامل دستگاه‌های دیجیتال برای برنامه‌ ریزی دقیق و روش‌های تشخیصی پیشرفته می ‌شود.
 3. رعایت استانداردهای بهداشتی: مرکز باید استانداردهای بهداشتی را رعایت کرده و محیط تمیز و بهداشتی داشته باشد تا ایمپلنت‌ ها به صورت بهینه و بدون عوارض عفونی انجام شوند.
 4. مشاوره قبل از درمان: مرکز باید مشاوره قبل از شروع درمان را فراهم کند تا بیمار با اطلاعات کاملی درباره گزینه ‌های مختلف ایمپلنت و هزینه‌ ها آشنا شود.
 5. پس از درمان: مرکز باید پس از انجام ایمپلنت نیز مشاوره و نگهداری مناسب را ارائه دهد تا از مراقبت صحیح و نگهداری ایمپلنت‌ها برخوردار شود.
 6. معرفی بهترین برندها: مرکز باید از بهترین برندها و مواد ایمپلنتی با کیفیت استفاده کند تا دوام و کارایی ایمپلنت‌ها تضمین شود.
 7. نظرات مثبت بیماران: نظرات و بازخوردهای مثبت بیماران قبلی نشان ‌دهنده رضایت مشتریان و کیفیت خدمات مرکز هستند.

بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران

بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران (دکتر جعفر رستمیان) دارای تخصص و تجربه قوی در زمینه کاشت ایمپلنت است. این متخصص موارد موفق و تجربه در انجام ایمپلنت‌ها را در کارنامه خود دارد. از تجهیزات و فناوری‌های مدرن در ایمپلنت‌های خود استفاده می کند. این امر به دقت و کیفیت بیشتر ایمپلنت‌ها منجر می ‌شود. زمینه دندانپزشکی دائما در حال تغییر و به ‌روز شدن است.

بهترین متخصص ایمپلنت با استفاده از روش های مختلف دانش علمی خود را به‌روز نگه می دارد و با جدیدترین پژوهش‌ها و روش‌های درمانی آشنا می شود. از آنجایی که مهارت‌های خوب ارتباطی و توانایی گوش دادن به بیماران از اهمیت بسیاری برخوردار است. بهترین متخصص ایمپلنت به بیماران به طور دقیق مشاوره می دهد و به سوالات آن ‌ها در مورد نحوه کاشت ایمپلنت، مراقبت ها و دوره نقاهت بعد از جراحی پاسخ می دهد.

 کاشت ایمپلنت‌ به دقت بسیار نیاز دارد. از این رو، بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران(دکتر جعفر رستمیان) به جزئیات کوچک توجه می کند تا ایمپلنت‌هایی با کیفیت و طول عمر بالا ارائه دهد. بهترین متخصص ایمپلنت با بیماران در تصمیم‌گیری مشترک در مورد روش درمانی همکاری کرده و گزینه‌های مختلف را با آنها مطرح می کند.

مقاله مرتبط: قیمت ایمپلنت دیجیتال

کلینیک ارزان ایمپلنت دندان

کلینیک مستر ایمپلنت با وجود خدمات منحصر به فردی که به مراجعه کنندگان ارائه می دهد، به عنوان کلینیک ارزان ایمپلنت دندان در غرب تهران شناخته شده است. این کلینیک کلینیک دندانپزشکی معمولاً انواع مختلف خدمات دندانپزشکی را به بیماران ارائه می‌ دهد. اگر می خواهید دندان های خود را ایمپلنت کنید یا دندان عقل خود را بکشید، می توانید به کلینیک تخصصی مستر ایمپلنت مراجعه کنید.

متخصصین ما با متدهای خاصی، دندان های شما را بازسازی یا ترمیم می کنند. ترمیم دندان ها در این کلینیک با استفاده از دستگاه های خاصی انجام می گیرد.  اصلاح دندان‌ های تخریب شده با استفاده از ترمیم‌ های سفید (کامپوزیت) یا عقیقی (آمالگام)، ایجاد لایه‌ های نازکی از مواد سرامیکی یا کامپوزیت بر روی سطح دندان‌ ها به منظور اصلاح شکل، اندازه و رنگ دندان، همچنین اصلاح نامناسبی دندان‌ ها و فک‌ ها با استفاده از بریت‌ ها یا اپاراتورهای ارتودنسی را نیز می توانید در این کلینیک انجام دهید.

این موارد تنها یک نمونه از خدماتی هستند که یک کلینیک دندانپزشکی ممکن است به بیماران ارائه دهد. مستر ایمپلنت خدمات ویژه ‌تر و گسترده ‌تری نیز دارد که بر اساس نیازهای خاص بیماران ارائه می شود.

اشتراک گذاری مطلب

با ما در تماس باشید

 • تهران ,فلکه دوم صادقیه, خیابان آیت الله کاشانی
  جنب بانک سرمایه , ساختمان فربد پلاک 258.
  طبقه 4 واحد
 • 02144045596

 • 09302994400

 • info@mr-implant.com

مطالب مرتبط

ایمپلنت دندان اسیاب
مقالات
mehdi mrmj

ایمپلنت دندان آسیاب

  ایمپلنت دندان آسیاب | مراحل + مزایا و مراقبت ایمپلنت دندان اسیاب، یکی از مدرن‌ترین روش‌های درمانی در دندان‌ پزشکی است که به وسیله آن،

ادامه مطلب
لطفا امتیاز دهید