آخرین مقالات

ایمپلنت سوئیسی در صادقیه

ایمپلنت سوئیسی در صادقیه ، سلام دوست عزیز، در این مقاله قصد داریم به معرفی مرکز ایمپلنت سوئیسی در صادقیه، قیمت ایمپلنت سوئیسی در صادقیه، مزایای

ادامه مطلب »

ایمپلنت فوری در صادقیه

ایمپلنت فوری در صادقیه ، سلام دوستان! امروز می‌خواهم درباره‌ی یک موضوع جالب و مفید بحث کنم، یعنی ایمپلنت فوری در صادقیه. این مقاله به دنبال

ادامه مطلب »

ایمپلنت کره ای در صادقیه

ایمپلنت کره‌ای در صادقیه ، یک پنجره به بهترین روش‌های ایمپلنت دندان . سلام به دوستان عزیز. امروز می‌خواهیم درمورد مرکز ایمپلنت کره‌ای در صادقیه صحبت کنیم.

ادامه مطلب »

ایمپلنت قسطی در صادقیه

مرکز ایمپلنت قسطی در صادقیه ، دوست عزیز، ایمپلنت قسطی یکی از روش های مدرن و موثر برای جایگزینی دندان های گم شده است. در صادقیه، مرکز

ادامه مطلب »

هرآنچه که باید درباره ایمپلنت دندان با بیهوشی بدانید! (سدیشن دندانپزشکی)

ایمپلنت دیجیتال چیست و قیمت کاشت ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت با بیهوشی یا سدیشن دندانپرشکی، یکی از جدیدترین شیوه ها برای کاشت ایمپلنت دندان است که افرادی که فوبیای دندانپزشکی دارند؛ می توانند از این طریق به راحتی کاشت دندان را انجام دهند. در ادامه به صورت جامع به سدیشن دندانپزشکی می پردازیم. 

بسیاری از افراد در سراسر دنیا دچار ترس یا دنتال فوبیا یا ادونتوفوبیا در دندانپزشکی هستند. این ترس باعث شده اگر فرد دچار مشکلات دندانی است به مراکز درمانی مراجعه نکند.

به همین دلیل روش درمانی ایمپلنت با بیهوشی برای این افراد تجویز می شود. متخصص کاشت ایمپلنت با توجه به سابقه پزشکی فرد اقدام به کاشت ایمپلنت با بیهوشی می کند.

در این روش با بیهوش کردن بیمار (سدیشن) او را از استرس، اضطراب و ترس دور می کنند. فرد پس از به هوش آمدن آن لحظات را به یاد نخواهد آورد. یک متخصص کاشت ایمپلنت در خواب به انجام چنین روشی می پردازد.

در این مقاله سعی داریم شما را با روش کاشت ایمپلنت در خواب بیشتر آشنا کنیم.

رزرو وقت مشاوره و معاینه رایگان

برای ویزیت و معاینه رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان شماره تماس خود را بگذارید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سدیشن چیست؟

سدیشن در خواب روشی است که در آن با استفاده از داروهای آرام‌بخش، حالتی آرام مشابه خواب برای بیمار ایجاد میکنند. بیمار در این حالت ترس و استرس نداشته و متوجه انجام جراحی بر روی لثه نخواهد شد.
ترس از دندان‌پزشکی یا دنتال فوبیا یا ادونتوفوبیا یکی از ترس های رایج در سراسر دنیا است که باعث می‌شود هر سال بسیاری از مردم صرفا به واسطه همین وحشت از مراجعه به دندان‌پزشک خودداری کرده و در ‌‌نهایت با مشکلاتی بسیار پیچیده‌ تر و دردناک‌ تر روبرو شوند.

سدیشن یا دندانپزشکی در خواب یکی از روش های غلبه بر ترس در هنگام دندانپزشکی است. متخصص کاشت ایمپلنت در خواب (سدیشن) فردی است که دوره های مجاز جهت انجام کاشت ایمپلنت در خواب را گذرانده است.

در واقع بیهوشی کامل برای درمان ‌های ساده‌ ی دندانپزشکی انجام نمی‌گیرد، ایمپلنت در خواب​ در اینجاست که از شیوه‌ی دندانپزشکی در خواب یا سدیشن توسط متخصص کاشت ایمپلنت در خواب، استفاده می‌شود. به این معنی که فرد بیدار می‌شود اما از آن لحظه اطلاعی ندارد و یا به خاطر نمی‌آورد.

فقط لازم است که قبل از انجام این کار با دندانپزشک، درباره سابقه پزشکی، سلامت خود و داروهایی که مصرف می کنید، مشورت نمایید تا با داروهای آرامش بخش تداخل دارویی نداشته باشد.

مقالات مرتبط: پیوند استخوان

کاشت ایمپلنت با بیهوشی

ویژگی های کاشت ایمپلنت با بیهوشی

کاشت ایمپلنت با بیهوشی (سدیشن) روشی است که در آن متخصص با استفاده از داروهای آرامبخش تأیید شده در FDA یک حالت خواب را برای بیمار به وجود می آورد. زمانی که فرد بیمار در خواب است هیچ اثری از آن ترس ها و اضطراب ها وجود ندارد و واکنشی نشان نخواهد داد.

کاشت ایمپلنت شرایطی دارد که آنها را معرفی خواهیم کرد:

ـ مدت زمان کاشت ایمپلنت در خواب (سدیشن) حداکثر سه ساعت است. در صورتی که به زمان بیشتری برای درمان نیاز باشد، می توان آن را به جلسه بعد موکول کرد.

ـ متخصص کاشت ایمپلنت در خواب با تمام شدن عمل کاشت دندان، می تواند اقدام به فرآیند هوشیارسازی بیمار کند. یک متخصص کاشت ایمپلنت در خواب باید دوره های مجاز مخصوص این روش را نیز گذرانده باشد.

ـ برای اطفال نیز از این روش استفاده می کنند. در اطفال نیز برای بیهوش کردن از داروی آرامش بخش خوراکی، تزریق وریدی و اکسید نیتروژن استفاده می شود.
همچنین در تحقیقات به دست آمده ثابت شده است که ترس بزرگسالان بیشتر از کودکان است. چرا که دندانپزشک اطفال روش های را برای پرت کردن حواس کودک اجرا می کند که موفقیت آمیز است.
اما در بزرگسالان این ترس شکل دیگری دارد و نمی توان از این روش برای آنها نیز استفاده کرد.

ـ در روش کاشت ایمپلنت با بیهوشی معمولا فرد ظرف 3 الی 4 ساعت به هوش می آید. بلافاصله پس از به هوش آمدن از داروهای مسکن استفاده می کند و دردی را حس نخواهد کرد.
هزینه سدیشن دندانپزشکی نسبت به روش های سنتی یا دیگر روش ها بالطبع به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی بیشتر خواهد بود.

ـ روش کاشت ایمپلنت با بیهوشی یک روش امن و با ریسک پایین محسوب می شود. این روش مناسب افرادی است که فوبیای دندانپزشکی را دارند و از طرفی نیاز به کاشت چند واحد ایمپلنت دارند.

ـ در این روش می توان بنابر تشخیص یک متخصص کاشت، 6 واحد ایمپلنت را انجام داد.

میخوام بیشتر بدونم: ایمپلنت دیجیتال

اگر یک یا چند دندان از دست رفته دارید و در حال بررسی کاشت دندان و پیدا کردن مرکز کاشت ایمپلنت هستید اما اینچنین ترس هایی شما را از انجام ایمپلنت باز میدارد، بهترین گزینه برای شما مراجعه به مرکز ایمپلنت در غرب تهران است.

در خیلی از مواقع به دلیل زیاد بودن میزان ترس در بیمار و عدم مراجعه به دندانپزشک، سلامت فرد به مخاطره می‌ افتد. در این صورت از روش‌ کاشت ایمپلنت با بیهوشی استفاده می شود.

برای کاشت ایمپلنت تعدادی از مراکز درمانی اجازه‌ی استفاده از درمان‌های بیهوشی را دارند. این مراکز به عنوان مرکز کاشت ایمپلنت در خواب شناخته میشوند و از داروهایی استفاده می‌کنند که موجب قرار گرفتن فرد در حالت خواب می‌شود.

فواید کاشت ایمپلنت با بیهوشی

در سال 2009 در کشور انگلستان 36% از افراد دچار ترس از دندانپزشکی بودند. از این تعداد 12% آنها تحت ترس شدید از دندانپزشکی بودند که حتی با وجود مشکلات جدی برای دندان هایشان حاضر به مراجعه به دندانپزشک نبودند.

فوبیای دندانپزشکی علل مختلفی دارد و شامل:

خاطرات تلخ از دندانپزشکی در دوران کودکی، تزریق بی حسی با سوزن، درد، ترس از ابزارآلات دندانپزشکی، صدای تراشیده شدن و فرز دندان و ترس از کلیت مراحل دندانپزشکی است.

کاشت ایمپلنت در خواب فوایدی را به دنبال دارد که برای فرد مبتلا به فوبیای دندانپزشکی بسیار سودمند است. در این قسمت مزایا و فواید کاشت ایمپلنت در خواب یا کاشت ایمپلنت با بیهوشی را نام می بریم.

ـ صرفه جویی در وقت:

زمانی که از این روش برای کاشت ایمپلنت استفاده می شود، می توان در یک روز، کار دندان ها را تمام کرد. به خاطر اینکه بیمار بیهوش است می توان بدون هیچ دغدغه ای زمان طولانی را به فرایند درمان اختصاص داد.

زمان کاشت ایمپلنت تقریبا 3 ساعت است. اما برای بیمار مثل این است که تنها چند دقیقه زمان برده است.

ـ درمان طرح لبخند

با استفاده از روش سدیشن می توان بدون استرس و نگرانی به درمان طرح لبخند بیمار پرداخت. منظور از اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی، زیباسازی ظاهری دندان و هم اندازه کردن دندان ها است.

ـ پایان استرس و اضطراب برای مراجعه به دندانپزشکی

وقتی یک فرد از این روش برای بازسازی دندان هایش استفاده کند، دیگر هیچ ترس و دلهره ای برای مراجعه به دندانپزشکی نخواهد داشت. از این رو از دندان های سالم خود لذت خواهد برد. همچنین باعث می شود که فرد جلسات خود را به طور مرتب ادامه دهد و دچار خرابی بیشتر دندان نشود.

کاشت فوری با بیهوشی

میخوام بیشتر بدونم: جراحی دندان عقل

ایمپلنت فوری با بیهوشی

یکی از مهم ترین مزایای ایمپلنت فوری با بیهوشی این است که شما هنگام عمل کاشت ایمپلنت دردی را احساس نمی کنید. در برخی موارد خاص، با صلاح دید پزشک احتیاج به بیهوشی کامل دارید.

همچنین این روش برای کسانی که آستانه تحمل درد پایین و رفلکس معده دارند، مناسب است. نحوه بیهوشی در کاشت ایمپلنت دندان فوری به گونه ای انجام می شود که شما تقریبا هشیاری نسبی دارید و صدای دندانپزشک خود را می شنوید اما هیچ گونه دردی را حس نمی کنید.

سدیشن دندانپزشکی احتیاج به اتاق عمل ندارد. پزشکان حاذق برای این گونه بیماران لوازم جراحی را در مطب خود قرار داده اند.

بیهوشی در ایمپلنت فوری با چند روش انجام می شود:
آرام بخش ملایم: این آرام بخش هم برای بزرگسالان و هم کودکان قابل استفاده است. اغلب بعد از بهوش آمدن فرایند عمل را بخاطر ندارید.
آرام بخش متوسط: اغلب جراحان فک و صورت از این دارو در مطب های خود استفاده می کنند. این ماده برای کسانی که هنگام عملیات دندانپزشکی در تنفس مشکل دارند، استفاده می شود.
آرام بخش عمیق: این دارو شامل ماده بیهوشی قوی است و برای استفاده در مطب مناسب نیست و حتما باید در اتاق عمل و تحت نظر متخصص بیهوشی انجام شود.
بیهوشی عمومی: این روش یک بیهوشی کامل است و مانند روش قبلی در اتاق عمل انجام می شود. جراح دندانپزشک زمانی که شما بیهوش هستید کاشت فوری دندان با بیهوشی را انجام میدهد.

بهتر است بدانید بیهوشی با صلاح دید پزشک انجام می شود به طور مثال اگر شما به پیوند استخوان احتیاج داشته باشید، پزشک برای کاهش دردتان از روش بیهوشی برای جراحی استفاده می کند.

هزینه ایمپلنت با بیهوشی

برای اینکه از قیمت کاشت ایمپلنت در خواب آگاه شوید بهتر است به یک متخصص کاشت ایمپلنت (سدیشن) مراجعه کنید که پیشنهاد ما مستر ایمپلنت میباشد چرا با کادری مجربی و بروزترین دستگاه های دندانپزشکی روز دنیا، بهترین خدمات را میتواند به شما عزیزان ارائه دهد.

با مراجعه به این مرکز، متخصص به شما خواهد گفت که هزینه درمان دندان هایتان چه مقدار است. و قیمت انواع روش ها و ایمپلنت ها را دریافت می کنید. البته در سایس نیز این امکان وجود دارد که شما قیمت ایمپلنت کره ای را مشاهده کنید.  در صورتی که دندان های شما به چندین ایمپلنت نیاز داشته باشد بالطبع هزینه بیشتری خواهد داشت.

با یک بار ایمپلنت در خواب می توانید 6 واحد ایمپلنت را جاگذاری کنید.

ایمپلنت ها از برندهای مختلف هستند و بسته به برندی که انتخاب می شود، هزینه متفاوتی خواهد داشت. گاهی شاید برای ایمپلنت باید ابتدا از پیوند استخوان استفاده شود. در این صورت قیمت بیشتری باید بپردازید.

اما بهتر است یک مرکز تخصصی را که پیشنهاد ما مستر ایمپلنت است را جستجو کرده و پس از اطمینان از کیفیت کارشان اقدام به درمان کنید.

چرا که دندان ها، یکی از اعضای حساس بدن هستند و با کوچک ترین اشتباه ممکن است مشکلات جدی را برای تان به وجود آورد. کاشت ایمپلنت با بیهوشی یک روش مؤثر برای درمان افرادی است که حتی ترس از مراجعه به دندانپزشکی دارند.

افرادی وجود دارند که یکی از دندان هایشان خراب شده بود اما به دلیل عدم مراجعه به دندانپزشکی دچار خرابی دندان های بیشتری شده اند و حال باید هزینه بیشتری را صرف کنند. بهتر است قبل از هر چیزی به سلامت، لبخند و زیبایی خود اهمیت بدهید.

می توانید با شماره های 02144001240 و 02144001241 از مشاوره رایگان مسترایمپلنت بهره مند شوید. همچنین با مراجعه به صفحه قیمت ایمپلنت دندان از قیمت کاشت دندان اطلاع کسب نمایید.

بی حسی ایمپلنت دندان

با استفاده از بی حسی کننده، دندانپزشک به آسانی باعث بی حس شدن لثه و استخوان می ‌شود. آماده ‌سازی بستر استخوان فک برای قرار دادن ایمپلنت با استفاده از بی حسی بدون احساس درد انجام می ‌شود.

 در بعضی موارد، هنگام کشیدن دندان یا درمان ریشه، ممکن است فرد احساس درد داشته باشد، اما بعد از اینکه لثه و استخوان فک بی حسی می شود، فرد هیچ گونه دردی احساس نمی کند.

 با تزریق چند قطره بی حسی در محل کاشت ایمپلنت، لثه و استخوان فک در کوتاهترین زمان ممکن بی حسی می‌ شود؛ بنابراین شما هنگام ایمپلنت هیچ گونه دردی را تجربه نخواهید کرد.

حتی روش بی حس کردن دندان برای ایمپلنت با روش بی حسی دندان متفاوت است، به طوری که دندان پزشک در جراحی ایمپلنت از یک روش خاص برای بی حسی لثه و استخوان استفاده می کند. بی حسی ایمپلنت دندان بهترین روش برای داشتن یک ایمپلنت بدون درد است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع روش های ایمپلنت و بی حسی ایمپلنت دندان و همچنین استفاده از خدمات دندانپزشکی با تخفیف ویژه، بهتر است با مشاوران ما در مستر ایمپلنت تماس بگیرید.

کلینیک دندانپزشکی مستر ایمپلنت

برای معاینه و مشاوره رایگان توسط متخصص ایمپلنت با شماره های زیر تماس بگیرید.

صادقیه – خیابان آیت الله کاشانی جنب بانک سرمایه ساختمان فربد پلاک 258 طبقه 4 واحد 25

سوالات متداول کاشت ایمپلنت با بیهوشی

مدت زمان سدیشن (کاشت ایمپلنت در خواب) چقدر است؟

مدت زمان جراحی و کاشت ایمپلنت، نهایت میتواند سه ساعت باشد. چنانچه نیاز به زمان بیشتر باشد، عمل در روز های دیگر انجام میشود.

چند ساعت بعد بیمار به هوش می آید؟

بعد از پایان جراحی معمولا اقدام به فرآیند شروع هوشیاری بیمار میکنند.

سدیشن در دندانپزشکی اطفال به چه طریقی انجام می شود؟

برای بیهوشی اطفال از آرامش بخش خوراکی، تزریق وریدی و اکسید نیتروژن استفاده می شود.

آیا بعد از جراحی درد احساس میکنیم؟

در روش سدیشن معمولا بیمار سه الی 4 ساعت بعد از جراحی هوشیاری خود را به دست می آورد و با مصرف مسکن ها دردی را احساس نخواهد کرد.

آیا سدیشن یک روش کاشت ایمپلنت امن هست؟

در پاسخ باید گفت بله، روش سدیشن کاملا ایمن میباشد و ریسک آن بسیار پایین است.

سدیشن (کاشت ایمپلنت در خواب) مناسب چه افرادی است؟

سدیشن (کاشت ایمپلنت در خواب) مناسب افرادی است که ترس از دندانپزشکی دارند و نیاز به چند واحد ایمپلنت دارند.

در تکنیک سدیشن چند واحد ایمپلنت میتوان کاشت؟

در تکنینک سدیشن بنا بر تشخیص متخصص ایمپلنت میتوان تا شش واحد ایمپلنت انجام داد.

اشتراک گذاری مطلب

با ما در تماس باشید

  • تهران ,فلکه دوم صادقیه, خیابان آیت الله کاشانی
    جنب بانک سرمایه , ساختمان فربد پلاک 258.
    طبقه 4 واحد
  • 02144045596

  • 09302994400

  • info@mr-implant.com

مطالب مرتبط

بهترین مارک لمینت دندان

بهترین مارک لمینت دندان  بهترین مارک لمینت دندان  شامل مارک های مانند لمینت ایمپرس و ایمکس، ونیر لمینت، ونیر سرک، لمینت سرامیکی دوراتین و داوینچی و

ادامه مطلب
لطفا امتیاز دهید