آخرین مقالات

ایمپلنت دندان آسیاب

  ایمپلنت دندان آسیاب | مراحل + مزایا و مراقبت ایمپلنت دندان اسیاب، یکی از مدرن‌ترین روش‌های درمانی در دندان‌ پزشکی است که به وسیله آن،

ادامه مطلب »

ایمپلنت فک پایین

ایمپلنت فک پایین ،  راهنمای جامعی برای سلامت دهان و دندان . در این مقاله، قصد داریم به شما اطلاعاتی جامع در مورد ایمپلنت فک پایین

ادامه مطلب »

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو ، سلام به دوستان عزیز، امروز، می‌خواهم درباره ایمپلنت دندان جلو صحبت کنم. ایمپلنت دندان جلو یکی از راه‌حل‌هایی است که در صورت از

ادامه مطلب »

ایمپلنت دندان کودکان

ایمپلنت دندان کودکان : راهکاری مدرن برای بهبود جهان لبخند کودکان . دوست عزیز! اگر به دنبال راهکاری موثر برای بهبود جهان لبخند کودکان خود هستید، ایمپلنت

ادامه مطلب »
تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده چیست

تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده چیست

تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده چیست

تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده چیست

امروزه با پیشرفت های علوم دندانپزشکی روش های نوین نیز برای رفع نواقص و بیماری های دندان گسترش یافته است و افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است. لمینت دندان، پروتز دندانی، ایمپلنت دندان و دیگر روش ها از این دسته است که در مرکز دندانپزشکی مستر ایمپلنت انجام می گیرد.

بیشتر افراد علاقه دارند بدانند که با انجام لمینت چهره آنها چه تغییری می کند؟ همچنین از تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده خود آگاه شوند. در این مقاله درباره این موارد مطالبی ارائه می شود. برای آگاهی از آخرین قیمت و هزینه های لمینت دندان در تهران با متخصصین مستر ایمپلنت مشورت کنید.

لمینت براق

میخوام بیشتر بدونم: آشنایی با روش ایمپلنت یک روزه

لمینت دندان

دندان هایتان ناصاف و نامرتب است. جنس دندان تان به گونه ای است که رنگ دار و زشت جلوه می کند. همه اینها با لمینت دندان رفع می شود. لمینت دندان روکشی پروتزی یا سرامیکی است که در شکل ظاهری دندان، طول و عرض دندان تأثیر گذار است. همچنین می تواند فواصل بین دندان ها را پُر کند و این باعث زیبایی ظاهری دهان و دندان می شود.

لمینت دندان در دو نوع کامپوزیتی و سرامیکی وجود دارد. نوع سرامیکی دندان با دوام تر از نوع کامپوزیتی آن است. همچنین که قابلیت برگشت پذیری ندارد چرا که دندان ها قبل از انجام لمینت تراشیده می شوند.

لمینت برای افرادی که مینای دندان شان ضعیف یا از بین رفته است؛ بسیار مناسب است. چرا که یک پوشش مستحکم روی دندان ها ایجاد کرده و از دندان ها محافظت می کند. اما اگر دندان هایتان را لمینت کردید باید مراقب باشید به آنها ضربه وارد نشود و روزانه بهداشت دندان هایتان را حفظ کنید.

 اگر چه لمینت های سرامیکی کمتر دچار لکه می شوند. لمینت های کامپوزیتی ضخامت کمتری دارند و نیازی نیست که دندان تراشیده شود. برای همین افراد از لمینت کامپوزیتی نیز استقبال می کنند. همچنین قیمت لمینت سرامیکی از نوع کامپوزیتی آن بیشتر است.

تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده هر فرد در هر دو نوع تضمین شده است. اما خب کارایی و عملکرد هر کدام در موارد دیگر و از نظر کیفی متفاوت است. نوع دیگر، لمینت دندان فوری هستند. این نوع لمینت به طور آماده روی دندان های شما قرار می گیرد. 

چون قالب این لمینت ها با فرم دندان های شما متناسب نیست، بنابراین انتخاب خوبی نسبت به نوع سرامیکی نیست. همچنین دوام خوبی ندارد و تغییر رنگ در آن پس از مدتی مشهود است.

انواع لمینت

تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده

لمینت دندان یک روکش برای زیبایی ظاهری و دوام بیشتر دندان ها است. از این رو برای اینکه از ظاهر و زیبایی خنده خود بعد از لمینت آگاهی پیدا کنید، موارد زیر را مطالعه نمایید.

ـ افزایش اعتماد به نفس و داشتن ظاهری جوان

ـ به طور چشمگیری لبخند شما گیراتر و جذاب تر از گذشته می شود.

ـ بهره بردن از سلامت عمومی دندان ها.

ـ حفاظت از دندان های سالم و طبیعی.

ـ رنگ دندان ها به طور دلخواه و فوق العاده ای یک نور آفرینی زیبا خواهد داشت.

ـ هنگام لبخند دیگر فاصله بین دندان هایتان زیبایی تان را کم نمی کند.

ـ دندان های ناهموار را می پوشاند و وقتی لبخند می زنید یک ردیف دندان مرتب و صاف در کنار هم نمایان می شوند.

ـ اگر دندان شکسته یا خرد شده داشته باشید و بعد از درمان دندان و استفاده از لمینت می توانید این نقص را برطرف نمایید. پس داشتن دندان های مرتب و یک دست بی تأثیر نیست.

ـ تراز دندان ها در روش لمینت نیز حفظ می شود. یعنی یک دندان بالا و دیگری پایین نیست؛ این خطِ یکدست دندان باعث می شود که مخاطب جذب دندان های شما بشود.

ـ اصلاح طول و اندازه ناموزن دندان ها.

ـ اصلاح شکاف بین دندان ها.

نکات لمینت دندان

همه این موارد نشان دهنده تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده است. اما باید توجه کنید که قبل از انجام لمینت با پزشک مستر ایمپلنت مشورت کنید. تا بدانید که آیا شما مجاز به انجام این روش زیبایی بر دندان هایتان هستید یا نه. 

همچنین اگر روزی از داشتن لمینت پشیمان شوید و از نوع سرامیکی آن استفاده کرده باشید. تقریبا غیر ممکن است که بخواهید به دندان های سابق خود برگردید. چرا که دندان های شما تراش خورده است و مینای دندان تان از بین رفته است. جای نگرانی نیست چرا که اگر آسیبی به لمینت دندان تان برسد می توانید آن را تعویض کنید.

همچنین باید در هنگام فعالیت های ورزشی از محافظ دندان استفاده کنید. چرا که ضربات محکم به لمینت های دندان می تواند باعث شکسته شدن آنها شود.

اما اگر می خواهید از لمینت دندان متحرک استفاده کنید. باز هم جای نگرانی نیست. چون می توانید هر وقت که نخواستید آنها را در آورده و کنار بگذارید. در این نوع از لمینت، دندان تراشیده نمی شود و به راحتی می توانید با آن غذا بخورید و کارهای روزمره تان را انجام دهید.

نگهداری درست از لمینت ها یکی از موارد تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده است. پس در حفاظت لمینت ها حتی پس از انجام آنها باید تلاش کنید.

قیمت و هزینه های لمینت در تهران

برای اطلاع از قیمت و هزینه های لمینت درتهران به مرکز مستر ایمپلنت مراجعه کنید. قبل از هر چیز درباره ی تأثیر لمینت دندان بر زیبایی خنده آگاه شوید و بعد اقدام به انجام آن کنید. 

لمینت ها در کیفیت و برندهای مختلف وجود دارد که بسته به تعداد واحد دندان شما پزشک متخصص تشخیص می دهد که هزینه درمان شما چقدر می شود. شما همچنین می توانید قیمت دیگر خدمات ما مانند قیمت ایمپلنت دندان در تهران و قیمت ایمپلنت کره ای را مشاهده کنید.

اگرچه دستمزد دندانپزشک بی تأثیر نیست و اگر به یک مرکز معتبر مراجعه نکنید با رقم های غیر قابل باور و غیر استاندارد مواجه می شوید. برای اینکه از بابت قیمت ها اطمینان حاصل کنید یک مرکز معتبر را انتخاب کنید. همچنین از چندین مرکز معتبر قیمت را جویا شوید.

اگر می خواهید لبخند زیبایی داشته باشید و هزینه ی زیادی را برای این کار در نظر نگرفتید. پس می توانید از لمینت کامپوزیت استفاده کنید. این نوع لمینت به طور دائمی نیست اما می تواند انتخاب مناسبی برای تان باشد.

اشتراک گذاری مطلب

با ما در تماس باشید

  • تهران ,فلکه دوم صادقیه, خیابان آیت الله کاشانی
    جنب بانک سرمایه , ساختمان فربد پلاک 258.
    طبقه 4 واحد
  • 02144045596

  • 09302994400

  • info@mr-implant.com

مطالب مرتبط

ایمپلنت دندان اسیاب
مقالات
mehdi mrmj

ایمپلنت دندان آسیاب

  ایمپلنت دندان آسیاب | مراحل + مزایا و مراقبت ایمپلنت دندان اسیاب، یکی از مدرن‌ترین روش‌های درمانی در دندان‌ پزشکی است که به وسیله آن،

ادامه مطلب
لطفا امتیاز دهید