دکتر جعفر رستمیان

دکتر جعفر رستمیان یکی از متخصصان به نام پروتز با سابقه درخشان علمی و پزشکی سال 1366 موفق به پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی مشهد میشوند , ایشان در سال 1372 در رشته دندانپزشکی فارغ التحصیل میشوند ولی همچنان علاقه مند به رشد در جامعه دندانپزشکی بودند .

ایشان در سال 1373 موفق به پذیرش در رشته تخصصی پروتزهای دندانی و فک وصورت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد میگردند. در سال 1377 با مدرک تخصصی پروتزهای دندانی و فک وصورت فارغ التحصیل میشوند ودر آزمون برد تخصصی پروتزهای دندانی رتبه یک کشوری را به دست می آورند.

به دلیل شایستگی ها و مهارت ایشان در همان سال به عضویت هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی جندی شاپور اهواز در می آیند و به عنوان استادیار در دانشکده اقدام به تدریس علوم دندانپزشکی مینمایند.ایشان ۷ سال معاونت دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی اهواز را در کارنامه خود دارند و بیش از 500 دندانپزشک را در مدت 10 سال حضور دانشگاهی همراهی نمودن که امروزه به عنوان دندانپزشک عمومی و متخصص در خدمت جامعه ایران هستند.

دکتر صادق آقاجری

 دکتر صادق آقاجری پزشک خوش اخلاق که در سال 1377 وارد دانشکده دندانپزشکی جندی شاپور اهواز شدن و با گذراندن دوره 6 ساله دندانپزشکی عمومی از این دانشکده بزرگ دندانپزشکی فارغ التحصیل شوند , دکتر آقاجری بعد از دوره عمومی اقدام به گذراندن دوره تخصص لثه و ایمپلنت نمودن و با معدل ممتاز فارغ التحصیل شدند , ایشان دارای برد تخصصی لثه و ایمپلنتولوژی میباشند .

دکتر صادق آقاجری یک پزشک به نام و متبحر در زمینه کاشت ایمپلنت های دندانی میباشند. عضویت در انجمن بین اللملی دندانپزشکان آمریکا , فلوشیپ ایمپلنت از دانشگاه دورتموند آلمان  و مدرس دوره های کاشت ایمپلنت وزرات بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران خود نشان از تخصص و دانش این دندانپزشک بزرگ دارد.

چرا کلینیک دندانپزشکی مستر ایمپلنت ​

مستر ایمپلنت به معنای استاد ایمپلنت کاملا مرتبط با ذات این مجموعه است. ما در اینجا به شما خواهیم گفت فلسفه انتخاب این نام چیست و با خواندن رزومه متخصصان ما کاملا متوجه خواهید شد که انتخاب نام مستر ایمپلنت ( استاد ایمپلنت ) کاملا از روی آگاهی و مرتبط به موسسان این مرکز دندانپزشکی است.

مرکز دندانپزشکی مستر ایمپلنت به کوشش دکتر جعفر رستمیان متخصص پروتزهای دندانی و فک و صورت با سابقه درخشان و طولانی در حوزه دانشگاهی و علمی با همراهی دکتر صادق آقاجری متخصص لثه و ایمپلنت یکی از زبردست ترین متخصصان کاشت ایمپلنت های دندانی ایران و عضو انجمن دندانپزشکان ایران و آمریکا تاسیس گردیده است.

طرح درمان

در مستر ایمپلنت طرح درمان توسط دو متخصص دندانپزشک بر اساس استاندارهای روز اروپا و آمریکا ایجاد میگردد.

کیفیت بالا

تمام مواد مصرفی و ایمپلنت ها از بهترین برندهای روز دنیا تامین و در اختیار بیماران گرامی قرار میگیرد.

قیمت های مناسب

در مستر ایمپلنت تعرفه ها و قیمت خدمات دندانپزشکی کاملا شفاف و مناسب برای بیماران است.

مقایسه قیمت لمینت در ایران و سایر کشورها

ارتباط آسان

از تمام پلتفرم ها میتوانید با ما تماس بگیرید. 02144001241 - 02144001240

دندانپزشک اینترنتی

ارتباط اینترنتی

چنانچه نیاز داشته باشید میتوانید از طریق اینترنت با مستر ایمپلنت از هر جای ایران و جهان تماس بگیرید.

پشتیبانی مستر ایمپلنت

پاسخگویی اینترنتی

در مستر ایمپلنت میتوانید سوالات خود را از بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید تا متخصصان مستر ایمپلنت به شما پاسخ دهند..

آدرس ما